FASHION,  Genel

Raisa & Vanessa Hollywood’da !

Dünyanın mega moda kentlerine kendine has imzalarını atmaya devam eden İstanbul merkezli tasarımcı kardeşler Raisa & Vanessa, Hollywood ve tüm dünyada varlığını emin adımlarla sürdürüyor. Moda Showlarının sarsılmaz tahtına sahip Victoria’s Secret ‘ın ikonik pembe halısından global basının gözdesi dergilere ve seçkin etkinliklere kadar bir çok özel ismi gecenin yıldızı yapıyor.

 

Lorena Rae, Victoris’s Secret’ın kendine has ikonik geçidi ‘ pembe halı’da , özgün çizgileriyle tanınan Raisa & Vanessa’nın FW 18’ koleksiyonuna ait özel tasarımıyla objektiflerin karşısına geçti.

Lacivertin Navy tonunu sofistike kadife dokusuyla bir araya getiren Raisa & Vanessa, omuz ve kollardaki volan detaylarıyla dinamizm kattığı tasarımıyla Lorena Rae’yi kusursuz görünüme kavuşturdu. Mini asimetrik eteğinden sırt ve bel dekoltesini süsleyen zarif kemerine kadar kristal taş ve ince el işleriyle süslenen tasarımdaki her detay göz doldurdu.

 

Başarılı bir İtalyan blog yazarı , tüm dünyanın takip ettiği başarılı bir aktirist ve bir stil ikonu olarak tanınan Martha Pozzan ; Vulkan Magazine’in Aralık sayısı için 2018’in en ilgi çeken kapak çekimlerinden birine imza attı. Tüm çekimde feminen ve cool tarzıyla devleşerek ışıldayan Pozzan, Raisa Vanessa ışıltıları taşıyan takımıyla kusursuz karelerde yer aldı.

 

Her yılın en gözde ve gösterişli şovlarına imza atan Victoria’s Secret’ın podyumuna egzotik uzak doğu esintisi getiren yeni meleği Ming Xi , Çin’de gerçekleşen Marie Claire China Award Night’ın kırmızı halısında Raisa & Vanessa’yla ışıldadı. Lila’nın en soft tonlarından biriyle bütünleşen beyaz teni romantizm etkisini maksimuma çıkarırken yarı transparan uzun tül eteğinde yer alan minimal volan detayları ahenkle dans eden bir dinamizm yakaladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir