BEAUTY,  Genel

Parmak Uçlarınıza Kadar İyi Hissedin!

Cildimiz özellikle de el ve ayaklarımız suyu vücudumuzun içinde tutan bariyerlerdir. Hava kuru ve soğuk olduğunda su yüzeyden hızlıca buharlaşır, geriye derinleşen minik çatlaklar kalır.

Günde fazladan iki bardak su içmek, çok sıcak su ile banyo yapmamak ve L’Occitane Shea Butter Intensive serisi ile tanışmak; nemli, güzel bir cildin tek gerçek sırrı olabilir!

Kuru ve çok kuru ciltlere özel seri Shea Butter Intensive’in Hand Balm’ı yüzde 25 Shea Yağı içeriği ve zorlu mevsim koşullarına dayanıklı olması ile “Elleriniz için artık korkmanıza gerek yok” mesajı veriyor. 32 gönüllü ile ortalama -12.5° derecede Kanada’da zorlu iklim koşullarında test edilen krem, 50 ml’lik yeni formatıyla çantanızda taşıyabilme imkanı da veriyor.

El balsamı ile aynı oranda yüzde 25 Shea yağı içeriği ile ayak balm’ı, kuru ve çok kuru ayakları nemlendirerek, onlara yumuşacık bir bakım sağlar. Ürünün en şaşırtan ve sevindiren yanı ise sadece kuruluğu gidermeyip çatlamış topuklara da elveda demenizi sağlaması.

Parmak uçlarınıza kadar iyi hissedin!

L’Occitane, ilk günlerinden beri el bakımındaki uzmanlığını oluşturarak, kendi basit 3 adımlı el bakımını geliştiriyor…

Bu yıl, 3 adımda el bakımı ritüelini yenileyen, ikonikleşmiş Nail & Cuticle Oil tırnak bakım yağını yeni bir renkte; Şampanya renginde lanse eden her zaman güçlü ve parlak görünümlü tırnaklara sahip olmayı da mümkün kılıyor.

FAVORİNİZ SHEA HAND CREAM VE SHEA FOOT CREAM SİZİN İÇİN HALA YERLİ YERİNDE!

Shea Butter Hand Cream

Yüksek oranda Shea yağı ile formüle edilmiş, bu el kremi hindistancevizi yağı yanısıra ayrıca badem ve balla zenginleştirilmiştir.Lanse edildiği günden beri dünya çapında başarılı.

Yüzde 15 Shea yağı ve doğal kökenliarnika ve lavanta esansiyel yağı içeriği ile yorgun, fazla çalışan ve kuru ayakları nemlendiriyor, yorgunluğunu alıyor ve ayakları rahatlatıyor..

Kesinlikle etkili ve kesinlikle bağımlılık yaratıyor…L’Occitane ürünlerinin kuşkusuz en sevileni. Cildine değer veren herkesin olmazsa olmazı.

Hem krem hem maske

Kış mevsimi boyunca, yüzünüz soğuk ve zorlu hava şartlarının tüm etkileriyle baş etmek zorunda.. L’OCCITANE, kış ayları için Shea yağı içeriğiyle cildinizi nemlendirip, besleyecek 2 cilt bakım ürünü daha öneriyor..

Light Comforting Cream’i yüzde 5 shea yağı içeriği ile 2 farklı amaç için kullanabiliyorsunuz. Krem olarak ve ayrıca yuzunuzde 5 dakika bekleterek maske olarak..

Cildinizi bir film gibi sarar!

Kuru ve çok kuru ciltlerde ise, yoğun Shea yağı içeriğiyle ( yüzde 25) Shea Ultra Rich Cream, cildinize adeta besleyici ve koruyucu bir film sararak, her zaman yumuşak ve mevsim koşulları ne kadar zorlu olrsa olsun, cildinizi rahatlamışhissettirir.

SHEA BUTTER AYRICA KADIN LİDERLİĞİNE DE DESTEK!!

Shea Butter serisi lanse edildiğinden beri L’OCCITANE’ın Best Seller sıralamalarında. Vücut bakım ürünlerindeki küresel başarısını, sürdürülebilirlik ve adil ticaret zincirimizi geliştirmek için L’Occitane için çalışan Burkina’lı kadınlarla paylaşıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir