BEAUTY,  Genel

H&M’den Yeniden Dünyaya Gelen Sürdürülebilir Çanta Koleksiyonu

Kalite ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla sunan H&M, Türkiye’de tasarlanan ve üretilen ilk lokal sürdürülebilir kapsül çanta koleksiyonu H&M Fairbag’i sizlerle paylaşmaktan büyük heyecan duyar. Gamze Saraçoğlu kreatif direktörlüğünde hazırlanan çevre dostu çantalar, Gamze Cizreli, Merve Özkaynak, Naz Akyol ve Tanem Dirvana tarafından tasarlandı. H&M Fairbag kapsül koleksiyonu, Aslı Tunca Evi’nde düzenlenen keyifli bir lansman ile tanıtıldı.

H&M Fairbag lansmanında cemiyet ve moda hayatının birbirinden ünlü isimleri ağırlandı. Meltem Kazaz, Özlem Güsar, Hande Can,Melis Birkan, Mert Aslan, Akasya Aslıtürkmen, Batya Kebudi’nin de aralarında bulunduğu davetliler ilk defa Türkiye’de tasarlanan ve üretilen doğa dostu çantaları öncelikli olarak görme ve projenin hikayesini yakından dinleme şansı yakaladılar.

Projenin kreatif direktörlüğünü üstlenen Gamze Saraçoğlu çantasını kendi markasının ana kahramanı olan doğaya ait, doğaya dönüşen “Süheyla”ya dikkat çekerek tasarladı. Gamze Cizreli “Hayat Cesurları Sever” mottolu çantasıyla girişimcileri desteklerken, “You are Beautiful” mottosuyla Merve Özkaynak kadınların kendilerine güvenmelerine teşvik ediyor. Yeni bebek annesi Naz Akyol “Twinkle Twinkle Little Star” mottosuyla bir bebek bezi çantası tasarlarken, Tanem Dirvana ise “A True Friend” çantasını kaybettiği köpekleri anısına tasarladı.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir